Näitusel 'Eesti noorte objektiivis' on vaatamiseks väljas Vabariigi 90. aastapäevaks korraldatud fotokonkursile laekunud noorte vanuses 13-26 tööd. Konkursi teemaks oli huvitav, ilus, põnev koht või situatsioon Eestis.
Kokku laekus 224 tööd 60-lt erinevalt autorilt, millest näitusele pääses 50 parimat.
Blogis saab näha pea kõiki töid, mis saadeti konkursile. Märge sellekohta, kas antud pilt jõudis näitusele või finaali asub pildi all olevas tekstis.
Näitus 'Eesti-noorte objektiivis' on rändnäitus. Näituse avamine ja tähtsaim asukoht on Tallinna Linnakantselei teenindussaali akendel. Kui soovite näitust 'Eesti-noorte objektiivis' näidata ka oma asutuse ruumides, siis tuleb võtta ühendust järgmistel aadressidel erko@taninfo.ee või jarve@taninfo.ee

NB! Lubatud ja väga oodatud on kõik kommentaarid fotode ja blogi kohta. Nii saame meie kui ka noored fotograafid tagasisidet tehtud tööle.

NB! Blogist "Eesti noorte objektiivis" on plaanis koostada Tallinna Noorsootöö Keskuse fotokonkurseid koondav fotopank. Lisaks soovime moodustada noori fotograafe tutvustava nimekirja. Hetkel on võimalik tutvuda konkursite "Eesti noorte objektiivis" ja "...kiire..." töödega.

Tuesday, May 6, 2008

"Supilinn"

Pildistatud: 2006. aasta oktoobris Tartus Supilinnas
Foto jõudis näitusele kui ka 83. finaali pääsenud töö hulka, kus töid hindas ekspertžürii.

No comments: